Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-270
ConCar Tandriem 100-XL-270
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462264
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462264
ConCar Tandriem 100-XL-270
De ConCar Tandriem 100-XL-270 is een klassieke XL tandriem met een breedte van 25,4 mm en een lengte van 270 mm. Deze riem is ontworpen voor gebruik in snaar- en riemaandrijvingen, waar precisie en betrouwbaarheid vereist zijn. Geschikt voor diverse industriële toepassingen en machines.