Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-490
ConCar Tandriem 100-XL-490
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462277
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462277
ConCar Tandriem 100-XL-490
De ConCar Tandriem 100-XL-490 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 25,4 mm en een lengte van 490 mm. Deze riem is geschikt voor toepassingen in mechanische aandrijfsystemen waar precisie en betrouwbaarheid essentieel zijn. Ideaal voor gebruik in diverse industriële machines en apparatuur die gebruikmaken van XL-tandriemen.