Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-540
ConCar Tandriem 100-XL-540
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462278
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462278
ConCar Tandriem 100-XL-540
De ConCar Tandriem 100-XL-540 is een klassieke XL tandriem met een lengte van 540 mm en een breedte van 25,4 mm. Deze tandriem wordt gebruikt in mechanische aandrijfsystemen voor een efficiënte overbrenging van kracht en beweging. Geschikt voor toepassingen in diverse industriële machines en apparatuur.