Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1130
Bando Tandriem 300-H-1130
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463150
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463150
Bando Tandriem 300-H-1130
De Bando Tandriem 300-H-1130 is een duurzame riem ontworpen voor precisie-aandrijvingen in industriële toepassingen. Met een breedte van 76,2 mm en een lengte van 1130 mm, biedt deze tandriem een efficiënte vermogensoverdracht en zorgt voor een betrouwbare werking in mechanische systemen, zoals transportbanden en machineonderdelen.