Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1140
Bando Tandriem 300-H-1140
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463151
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463151
Bando Tandriem 300-H-1140
De Bando Tandriem 300-H-1140 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 76,2 mm en een lengte van 1140 mm. Deze riem is ontworpen voor krachtoverdracht in verschillende industriële toepassingen, zoals aandrijfsystemen en machines. Geschikt voor gebruik in klassieke MXL, XL, L, H, XH en XXH tandriemconfiguraties.