Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1150
Bando Tandriem 300-H-1150
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463152
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463152
Bando Tandriem 300-H-1150
De Bando Tandriem 300-H-1150 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1150 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in industriële toepassingen. Geschikt voor gebruik in diverse machines, zorgt deze tandriem voor betrouwbare overbrenging van kracht en optimale efficiëntie in aandrijfsystemen.