Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 200 (50.8mm)7 / ConCar Tandriem 200-XH-1120
ConCar Tandriem 200-XH-1120
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463355
Categorie: XH 200 (50.8mm)
Artikelnummer: 463355
ConCar Tandriem 200-XH-1120
De ConCar Tandriem 200-XH-1120 is een hoogwaardige aandrijfriem met een breedte van 50,8 mm en een lengte van 1120 mm, ontworpen voor nauwkeurige overbrenging van kracht in mechanische systemen. Deze tandriem is ideaal voor gebruik in diverse industriële toepassingen, waaronder machinebouw en automatisering, waar precisie en betrouwbaarheid essentieel zijn.