Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 200 (50.8mm)7 / ConCar Tandriem 200-XH-1260
ConCar Tandriem 200-XH-1260
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463356
Categorie: XH 200 (50.8mm)
Artikelnummer: 463356
ConCar Tandriem 200-XH-1260
De ConCar Tandriem 200-XH-1260 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 50,8 mm en een lengte van 1260 mm. Deze riem is ontworpen voor gebruik in aandrijfsystemen waar nauwkeurige synchronisatie en hoge belastingseisen belangrijk zijn. Geschikt voor diverse industriële toepassingen, biedt deze tandriem betrouwbare prestaties en duurzaamheid.