Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-1260
ConCar Tandriem 300-XH-1260
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463385
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463385
ConCar Tandriem 300-XH-1260
De ConCar Tandriem 300-XH-1260 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 76,2 mm en een lengte van 1260 mm. Deze riem is ontworpen voor precisie-aandrijvingen in diverse industriële toepassingen, waar betrouwbaarheid en nauwkeurigheid essentieel zijn. Geschikt voor gebruik in machines met XH-tandwielen, biedt deze tandriem een efficiënte krachtoverdracht.