Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-1120
ConCar Tandriem 300-XH-1120
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463384
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463384
ConCar Tandriem 300-XH-1120
De ConCar Tandriem 300-XH-1120 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 76,2 mm en een lengte van 1120 mm. Deze riem is ontworpen voor gebruik in mechanische aandrijfsystemen, waar precisie en duurzaamheid essentieel zijn. Geschikt voor klassieke MXL, XL, L, H, XH en XXH toepassingen.