Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-560
ConCar Tandriem 300-XH-560
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463374
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463374
ConCar Tandriem 300-XH-560
De ConCar Tandriem 300-XH-560 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 560 mm en een breedte van 300 mm, geschikt voor XH-classificatie. Deze tandriem wordt gebruikt in diverse aandrijfsystemen, waar precisie en betrouwbaarheid vereist zijn. Ideaal voor toepassingen in de machinebouw en automatisering.