Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 600 (152.4mm)7 / ConCar Tandriem 600-XH-507
ConCar Tandriem 600-XH-507
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463417
Categorie: XH 600 (152.4mm)
Artikelnummer: 463417
ConCar Tandriem 600-XH-507
De ConCar Tandriem 600-XH-507 is een hoogwaardige tandriem ontworpen voor precisie-aandrijvingen binnen de XH-categorie. Met een lengte van 600 mm en een breedte van 15,24 mm is deze riem ideaal voor toepassingen in machines waar nauwkeurige positionering en krachttransmissie vereist zijn. Geschikt voor diverse industriële toepassingen.