Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 600 (152.4mm)7 / ConCar Tandriem 600-XH-560
ConCar Tandriem 600-XH-560
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463419
Categorie: XH 600 (152.4mm)
Artikelnummer: 463419
ConCar Tandriem 600-XH-560
De ConCar Tandriem 600-XH-560 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 600 mm en een breedte van 560 mm, ontworpen voor precisieaandrijvingen in industriële toepassingen. Deze tandriem biedt betrouwbare krachtoverdracht en is ideaal voor gebruik in machines en toepassingen waar nauwkeurigheid en duurzaamheid vereist zijn.