Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-980
ConCar Tandriem 300-XH-980
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463383
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463383
ConCar Tandriem 300-XH-980
De ConCar Tandriem 300-XH-980 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 980 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze riem is ontworpen voor precisieaandrijvingen in diverse industriële toepassingen, zoals CNC-machines en transportbanden. De tandvorm zorgt voor een betrouwbare grip en efficiënte krachtoverdracht.