Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-700
ConCar Tandriem 300-XH-700
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463376
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463376
ConCar Tandriem 300-XH-700
De ConCar Tandriem 300-XH-700 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 700 mm en een breedte van 300 mm, ontworpen voor gebruik in mechanische aandrijvingen. Deze tandriem biedt een betrouwbare krachtoverdracht en is geschikt voor diverse industriële toepassingen, zoals transportbanden en aandrijfsystemen. Ideaal voor efficiëntie en duurzaamheid in uw productieprocessen.