Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-735
ConCar Tandriem 300-XH-735
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463377
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463377
ConCar Tandriem 300-XH-735
De ConCar Tandriem 300-XH-735 is een hoogwaardige tandriem uit de XH-serie, met een lengte van 300 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in diverse industriële toepassingen, zoals machinebouw en automatisering, waar een betrouwbare en efficiënte krachtoverdracht vereist is.