Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-770
ConCar Tandriem 300-XH-770
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463378
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463378
ConCar Tandriem 300-XH-770
De ConCar Tandriem 300-XH-770 is een hoogwaardige tandriem uit de XH-serie, geschikt voor toepassingen waarbij precisie en duurzaamheid vereist zijn. Met een lengte van 770 mm en een breedte van 76,2 mm, is deze riem ideaal voor kracht- en aandrijfsystemen in diverse industriële machines en apparatuur.