Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-875
ConCar Tandriem 300-XH-875
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463380
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463380
ConCar Tandriem 300-XH-875
De ConCar Tandriem 300-XH-875 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 875 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze tandriem behoort tot de XH-serie en is geschikt voor toepassingen in mechanische aandrijvingen waar nauwkeurige positionering en hoge krachtoverdracht vereist zijn. Geschikt voor gebruik in diverse industriële machines.