Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 300 (76.2mm)7 / ConCar Tandriem 300-XH-927
ConCar Tandriem 300-XH-927
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463382
Categorie: XH 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463382
ConCar Tandriem 300-XH-927
De ConCar Tandriem 300-XH-927 is een hoogwaardige tandriem uit de XH-serie, geschikt voor toepassingen in mechanische aandrijfsystemen. Met een lengte van 300 mm en een breedte van 76,2 mm biedt deze riem een betrouwbare krachtoverdracht en precisie in beweging. Ideaal voor gebruik in industriële machines en transportbanden.